0
    Je kunt hier je sollicitatie afmaken
    Menu
    Wtta: waarom het slim is om je nu al voor te bereiden

    Wtta: waarom het slim is om je nu al voor te bereiden

    Actuele HR wet- en regelgeving

    Met de komst van de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) worden de regels rondom inlenen en uitlenen aangescherpt. Veel aandacht gaat uit naar uitzendbureaus, maar ook jij als werkgever krijgt nieuwe verantwoordelijkheden.

    Wat verandert er voor jou als werkgever?

    Vanaf 2028 mag je alleen nog samenwerken met uitleners die zijn toegelaten of onder een overgangsregeling vallen. Daarnaast moet je kunnen aantonen met welke uitleners je samenwerkt en welke flexkrachten zijn ingezet. Ook kan de Arbeidsinspectie werkgevers aanspreken wanneer zij zaken doen met een niet-toegelaten uitlener.

    Dat maakt de keuze voor een uitzendbureau steeds meer een kwestie van betrouwbaarheid en compliance, naast kwaliteit en service.

    Wacht niet tot het laatste moment

    2028 lijkt misschien nog ver weg, maar een goede voorbereiding kost tijd. Hoe eerder processen, arbeidsvoorwaarden en administratieve afspraken op orde zijn, hoe kleiner de kans op verrassingen later.

    Bij Luba bereiden we ons al voor op de invoering van de Wtta. Tegelijkertijd helpen we onze werkgevers om inzicht te krijgen in wat de nieuwe wet voor hun organisatie betekent.

    Samen voorbereid

    De Wtta is meer dan een verandering voor de uitzendbranche. Het is een ontwikkeling die de hele keten raakt. Door nu al samen stappen te zetten, zorgen we ervoor dat je ook in de toekomst flexibel personeel kunt blijven inzetten zonder onnodige risico's.

    Heb je vragen over de Wtta of wil je weten wat dit betekent voor jouw organisatie? Neem gerust contact op met jouw Luba-contactpersoon.

    Met elkaar in gesprek

    Als grootste uitzendbureau voor het mkb houden we je graag op de hoogte van thema's en nieuws die belangrijk zijn voor jouw bedrijf. Eens samen sparren over een onderwerp? Een afspraak is snel gemaakt!

    Neem contact op

    Er is altijd een Luba vestiging bij jou in de buurt

    Heb je een vraag over de inzet van (tijdelijk) personeel, neem dan direct contact met ons op.

    Ga naar de vestigingen

    Gerelateerde artikelen

    Naar het MKB-kenniscentrum